השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו אלינו

03-6006600

מאוורר ידני - קירור צמוד לכל הקיץ

אומנם יגיע הקיץ, ואיתו חודשי יולי אוגוסט והחום הכבד. הטמפרטורות יעלו ואנחנו, כנראה, לא נוכל להימלט מזה, בכל מקום בו נהיה, במשרד, בבית, ברחוב, נרגיש את החום, זיעה, לחות. חלקנו נהנה מזה, מרביתנו נתלונן ונחפש פתרונות כיצד להימנע מכך ובעלות נמוכה.

מאוורר גאדג'ט ידני הוא פתרון אידיאלי, כיצד להתמודד עם החום בתנאים נוחים אשר יכולים להתאים לנו. רעיון זה תופס תאוצה עם הזמן, בעיקר בקרב מי שאיננו רוצה להיעזר במזגנים מסיבות של עלויות או מסיבות אחרות. צריך לומר שלא מעט אנשים מוותרים היום על האפשרות להשתמש במערכות מיזוג אוויר, דוגמא מזגנים, הן בגלל העלויות אך גם בגלל שמדובר במערכת שפוגעות בסביבה. בעזרת מאוורר גאדג'ט ידני הם יכולים ליהנות מאוויר קריר ונעים בכל מקום אליו הם הולכים.


לפני שנציג כאן את היתרונות של מאוורר כזה, חשוב להבהיר, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מאווררים מסוגים שונים, החל מכאלה שתולים על התקרה, מאווררים שתולים על הקיר או מניחים על השולחן. מדובר במאווררים גדולים יותר מכזה שהוא גדג'ט ידני אך מצד שני, לעיתים הם מסורבלים יותר, ולא ניתן להשתמש בהם, נניח בהליכה ולא בכל חדר.

מה זה מאוורר גאדג'ט ידני

מאורר גאדג'ט ידני הוא דבר מאוד פשוט. מדובר במאוורר קומפקט, עם להב קטן, אשר ניתן להניח אותו על השולחן או בכל מקום אחר, וחשוב מכך, ניתן לקחת אותו איתנו לכל מקום, והוא יקרר אותנו. המאוורר עובד על שתי סוללות AA, ומיכל מים שעוזר לקרר אותו ומאפשר בכך ללהב לנוע מצד לצד. המאוורר מגיע בצבעים שונים, וכאמור מדובר על מאורר קומקפטי מאוד, הגובה שלו לא עולה על 30 סנטימטר, וקוטר הבסיס הוא על סך 7 סנטימטר ולא יותר.

מאוורר גדג'אט ידני, הוא אחד מאותם אמצעים ומכשירים שאנחנו יכולים למצוא כיום, בלא מעט בתים. חלק מאותם גאדג'טים שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר נעימים ונוחים. אם בעבר היינו רגילים להשתמש במכשירים גדולים ומסורבלים אשר הפכו את הבית שלנו לאטרקטיבי יותר או שנדרשנו לעזרה חיצונית בשביל להכין דברים או ליהנות מאפשרויות מיוחדות, הרי שכיום אנחנו למצוא מגוון של גאדג'טים אשר הופכים את חיינו הביתיים לחוויה ייחודית. זה נכון במטבח, בסלון, חדרי שינה, ובכל חדר אחר.

השימוש במאוורר הוא אידיאלי, הן בזכות העובדה שהוא מקל מאוד על איכות החיים במהלך הקיץ, הוא מפחית באופן ניכר בעלויות (הן בכך שמחיר המכשיר הוא זול יותר ממחיר של מאוורר רגיל או מזגן וכן מעלויות השימוש), כמו כן הוא הרבה יותר נוח. לכן אנחנו נראה עם הזמן, יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה זו, במיוחד שהמזג האוויר בקיץ לא עומד להשתנות והוא רק יהיה חם יותר.