השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו אלינו

03-6006600

הכירו את דלי הפלא

למי יש זמן כיום להתעסק עם עבודות ניקיון בבית? הרי רובינו עובדים מצאת החמה ועד צאת הנשמה, ומגיעים הביתה חצי מעולפים. הדבר האחרון שאנו חושבים עליו, הוא ניקיונות וארגון הבית. אולם אי שם ישבו להם אנשים חכמים ויצירתיים, והמציאו פטנטים על מנת להקל עלינו את החיים.

הכירו את דלי הפלא

לשטוף את הבית בקלי קלות!

דלי הפלא הינו מוצר חדש, אשר כל ייעודו הוא להקל עליכם במלאכת ניקוי הבית, כאשר הכוונה היא לשטיפה וניקיון הרצפה. הדלי מאפשר לשטוף את הרצפה ללא מגע עם חומרי ניקוי ומבלי להתלכלך. הדלי ((SUPER MOP, המיוצר על ידי חברת BPATENT, הינו מוצר חדשני ומתקדם בעולם הניקיון, וייעודו העיקרי הוא להקל על מלאכת השטיפה. באמצעות הדלי ניתן לשטוף את הבית ביעילות מרבית ובמהירות, מבלי להתאמץ ומבלי לבזבז זמן יקר. לדלי הפלא ידית ארגונומית כך שניתן לאחוז בו בנוחות והוא בעל מוט טלסקופי אותו ניתן להתאים לגובה של כל אחד, כך אין שום צורך להתכופף ולהזיק לגב. לדלי ציר מגב ייחודי, הוא מסתובב בזווית של 360 מעלות, וישנה אפשרות להטות אותו עד 180 מעלות. באמצעות סחבת מיקרופייבר גמישה במיוחד, ניתן להגיע לכל פינה ופינה בבית עד לקבלת ניקיון מושלם.

בעזרת הדלי אפשר לסחוט את הסחבה, לשטוף את הרצפה ואף לייבשה, וכל זאת, מבלי להתלכלך, להזיק לעור הידיים, וגם אין שום צורך לגרוף את המים. דלי הפלא הוא בעל ידית ארוכה אותה ניתן לשלוף ויש לו שני גלגלים חזקים, כך שניתן להעבירו בקלות ממקום למקום. בהחלט ניתן לומר שזוהי המצאה לא פחות מגאונית, במיוחד בעבור אלה שאינם מחבבים את מלאכת ניקיון הבית. לפתע, החיים נראים קלים יותר, והרצפה גם היא נקייה להפליא!

מוצרים נוספים חדשניים ומפתיעים

כדאי לדעת, ישנם לא מעט גאדג'טים למטבח, שיכולים להפוך את החיים שלנו להרבה יותר קלים ונעימים. בנוסף, ישנם גם שפע פתרונות לבית, אשר אינם קשורים דווקא לחלל המטבח, פתרונות מפתיעים וחדשניים, לעיתים אנו מתקשים להבין כיצד הסתדרנו בלעדיהם עד כה. למשל, צינור השקייה מתכווץ SHARK. את הצינור הנ"ל ניתן למצוא בשני גדלים שונים והוא פועל באמצעות אקדח מים עוצמתי עם שבעה מצבי השקייה שונים. לעומת הצינורות הישנים אותם כולנו מכירים, אלה הארוכים והמסורבלים, לצינור זה מספר מעלות: הוא קל יותר, הוא חזק יותר ואין שום צל של ספק שזהו צינור איכותי.

מה כה מיוחד בו? כאשר פותחים את הברז, הצינור מתארך מיידית לאורך של פי שלושה מגודלו. ניתן למצוא צינור באורך של 2.5 מטר, המגיע עד לאורך של 7.5 מטר, וצינור ארוך יותר, אורכו כחמש מטר והוא מגיע לאורך של 15 מטר. לאחר שמסיימים לעבוד עם הצינור, הוא חוזר לגודלו ההתחלתי, ואין שום צורך לגלגל אותו. הצינור מתאים לפעולות שאנו נוהגים לעשות על דרך שגרה, כמו שטיפה של חלונות, השקיית הגינה, ואפילו הוא מתאים לשטיפת הרכב. הוא עמיד בפני תנאי אקלים שונים, קל להשתמש בו והוא נוח לאחסון.

מגוון רב ומרשים של גאדג'טים למטבח

אם שני המוצרים הנ"ל לא הספיקו להפתיע אתכם, ישנם גאדג'טים למטבח שהם חלומם הרטוב של כל הבשלנים באשר הם, ואלה שתחום הקולינאריה קרוב לליבם. למשל: גורס מלח ופלפל מקצועי, גורס תבלינים חשמלי, חותך שום, מטחנת מלח פלפל קפיצית, כלי מיוחד להכנת ממולאים, מטחנה שטוחנת אגוזי מוסקט, מסחטת לימון רב תכליתית, מתקן עץ מיוחד עליו ניתן לייבש פסטה, מסחטת עשב חיטה לכל שוחרי הבריאות, מספריים מיוחדים לעשבי תיבול, וזהו רק חלק מהרשימה. לפתע הרבה יותר קל ונעים לעבוד במטבח.