השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו אלינו

03-6006600

שווה להשקיע בעובדים - מתנות לעובדים עד 50 ₪

האם אתם מגדירים את עצמכם כמעסיקים חכמים? אם כן מקומכם כאן. וזאת מדוע? כיוון שאנו מאמינים שמעסיק חכם דואג בכל זמן לתת הרגשה טובה לעובדים שלו. לצ'פר אותם מעת לעת ולבוא לקראתם, להחמיא ולתת מילה טובה. כן, גם מתנה לקראת חג או בגין אירוע אחר, זהו צעד נהדר להעמקת הקשר בין העובד למעביד, והזדמנות נהרת ליצור בלבו של העובד הרגשה של שייכות למקום העבודה. בסופו של דבר המעסיק הוא זה שקוצר את הפירות ונהנה מהתועלת, כיוון שהוא זה שנהנה בסופו של דבר מעבודה יעילה ומאווירה נעימה במהלך יום העבודה. ומן החכמה להשקיע במה שמחזיר את עצמו ומתברר כמשתלם ושווה.

מתנות לעובדים  - כמה זה הולך לעלות לי?

אם הלב שלכם עוצר מלפעום כאשר אתם חושבים על הוספת סעיף המתנות להוצאות העסק, יש לנו שדר מרגיע עבורכם, כי אתם לא חייבים להכניס את עצמכם להוצאה גדולה בגין רכישת מתנות לעובדים. מתנה מרשימה ומכבדת יכולה לעלות גם 50 שקלים. ממש כך, בחמישים שקלים עבור כל אחד מהעובדים שלכם, אתם קונים הרגשה טובה ואווירה נעימה לעסק. לא שווה? זה כל כך נפלא שניתן להשיג מוצרים איכותיים ושווים במחיר כזה. מה גם שאלו יכולים להיות מוצרים המתאימים לכל העובדים והם יקבלו את המתנה הזו בברכה! לכם נשאר לחפש אחר מתנה מקורית המתאימה לעובדים שלכם באתר Bpatent, ולראות במו עיניכם את הכרת הטוב ואת ההרגשה הטובה שהם יקבלו מהמתנה הזו.

מתנות לעובדים - מה קונים?

כמובן שלפני שפונים לרכוש מתנות לעובדים, צריך לעצור ולחשוב עליהם. לא לבחור רק מה מכובד או יפה לתת, אלא לחשוב מה הם ירצו לקבל. לכן נסה להשקיע מאמץ וחשוב על העובדים ועל אופיים, על המעמד החברתי שלהם ועל המצב המשפחתי. כל הנתונים הללו יתנו לכך כיוון בעת בחירת המתנה. בשביל להיות בטוח שאתה לא מעמיס עליהם מוצרים מיותרים טוב יהיה אם תצרף לכל מתנה פתק החלפה. ואז הם יוכלו לבחור בעצמם תחליף אם המתנה אינה מתאימה להם.

מוצרים מיוחדים למטבח

יש מבחר גדול של מוצרים למטבח שיכולים להיות מתנה אידיאלית לכל עובד. אין מדובר על מוצרים סטנדרטיים שנמצאים בכל מטבח, אלא על גאדג'טים למטבח - מוצרים מפנקים ומיוחדים שמאפשרים לבצע במטבח הביתי פעולות מיוחדות בקלות רבה. לדוגמה קוצץ ירקות - smart cutter, גם איש וגם אישה ישמחו להכניס למטבח שלהם את כלי העזר המיוחד הזה שיסייע להם מכאן ואילך בחיתוך ירקות ושאר מאכלים. משטח הפשרה מהיר גם הוא יתקבל בברכה בהיותו מסייע בהפשרת עופות וכל מאכל קפוא. ויש מתנות מיוחדות עוד יותר. מה דעתכם לתת לעובדים טוחן אגוז מוסקט? זו מתנה מפנקת ומהנה לכל הדעות, מה גם שהמוצר מעוצב בצורה חדשנית, והוא מוסיף נופך ועניין למטבח ולשלבי הכנת המזון. גם גורס מלח ופלפל יכול להינתן לעובדים כמתנה מוצלחת. בהיות המוצר שימושי ומועיל בכל מטבח.

מתנות לבית

מעדיפים מתנות לעובדים שאינן קשורות למטבח? אולי העובדים שלכם מעדיפים שלא להתעסק בהכנת מזון? תוכלו לבחור במתנות אחרות לבית. פטנטים ייחודיים ימשכו את ליבו של העובד. כך לדוגמה תוכלו לתת סט שקיות ואקום במתנה – מתנה מצויינת ושימושית, שקיות אלו נותנות פתרון קסם לבעיית אחסון חפצים. כל עובד ישמח לארוז את בגדי הקיץ הקצרים בשקית ואקום ייעודית, ובכך להקטין את נפח הפריטים בארון בצורה משמעותית. בנוסף תוכלו להתרשם מקטגוריית המוצרים לבית באתר bpatent ולמצוא מתוכה את המתנה האידיאלית שיכולה להתאים לעובדים שלכם. המבחר גדול, המחירים נוחים והמוצרים – נהדרים. אז למה אתם מחכים? רק תבחרו מתנות לעובדים שלכם!

מתנות לעובדים