השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו אלינו

03-6006600

שקיות ואקום – פתרון האחסון המושלם!

החורף כבר הנה מגיע לסיומו, המוצרים הרבים שליוו אותנו בחודשים אלו וחיממו אותנו ואת הבית, הנה מסיימים את תפקידם לעונה זו. ובהחלט הגיע הזמן לחשוב על אחסון יעיל ומוצלח למשך חודשי הקיץ. בימות הקיץ לא נזדקק לשמיכות הפוך המחממות, וגם את המעילים ואת בגדי החורף העבים אפשר פשוט לגנוז עמוק בארון עד לחורף הבא. בבתים רבים שמחים לארוז את המוצרים הללו ולפנות מעט את הבית מעומס החפצים הקיים בו. הכן ביתך לקיץ הישראלי החמים ושטוף השמש! אך באין מקום אחסון הולם, לאן ניתן להכניס אותם? המחסן עמוס, ארונות הבגדים מלאים עד גדות. איפה אפשר להכניס את השמיכות העבות שתופסות כל כך הרבה נפח? את הביגוד הכבד והנפוח שאנחנו צריכים אותו לשנה הבאה, אבל עד אז. איפה נניח אותם? מצוקת המקום מורגשת בבתים רבים. ובאין מקום אחסון הולם, קשה לארגן את הבית ולאחסן את הפריטים המיותרים לעונה. האם יש פתרון גאוני למצב זה?

שקיות ואקום - פתרונות אחסון

הפתרון המושלם לאחסון יעיל ונוח

מול מצוקת המקום הזו והצורך הקריטי באחסון יעיל, באה חברת Bpatent ומציעה לכל אחד לנסות את שקיות הוואקום שלה. במה הן תואלנה? אז כך: מוצרי החורף אכן נוגסים ללא רחם בשטח הבית, אך האם ידעתם שחלק משמועתי מהנפח שלהם הוא אוויר? האוויר פשוט תופס לנו מקום בבית. באחסון נכון בשקיות ואקום יוכל להפחית את השטח שהם יתפסו, כך שהארון שלכם יכיל פי שלושה! ממש כך. תארו לעצמכם שאתם רוכשים עוד שני ארונות כמו זה שעומד לכם בחדר. זה השטח שיעמוד לרשותכם באם תאחסנו את מוצרי הטקסטיל בשקיות ואקום איכותיות. נשמע כמו פתרון קסם? שווה לנסות!

איך זה עובד?

שקיות ואקום זה פתרון גאוני לבית! מדובר על שקיות העשויות PVC, השקיות גמישות ונוחות לשימוש ולמילוי. הן מגיעות בגודל של 90*60 ס"מ והן מתאימות לאחסון של מוצרים שונים: שמיכות פוך, בגדים, מעילים וכל מוצרי הטקסטיל. כאשר אתם מעוניינים לאחסן מוצר אתם מכניסים אותו לתוך שקית הוואקום, מחברים את שואב האבק לשסתום של השקית, ושואבים את האוויר החוצה. תראו מול העיניים כיצד השקית מפחיתה את נפחה באופן משמעותי. והשמיכה הענקית, זו שלא ידעתם היכן להניח אותה - נעשית קטנה וידידותית לסביבה. היא תצטופף בשקית  הוואקום כך עד לחורף הבא. אז תוציאו אותה והיא תחזור לגודלה המקורי לשימוש יעיל ונוח! חשוב לציין כי השקיות מגינות על התכולה הנמצאת בהם מנזקי אבק, עובש והתיישנות.

כמה זה עולה לנו?

האם חישבתם כמה יעלה לכם להגדיל את שטח האחסון הביתי שלכם? לרכוש ארון או אפילו לשכור מחסן... תשכחו מהמחירים המפולפלים הללו. אתם יכולים למצוא פתרונות אחסון לבית במחיר מינימלי. תמורת חמישים שקלים תיהנו מסט של ארבע שקיות ואקום איכותיות, בעלות שסתום איכותי שמונע בריחת אוויר. שקיות אלו יכילו בחובם את ציוד החורף שלכם ויגנו עליהם מפני התיישנות. ואתם תמצאו מקום לכל מה שתצטרכו בבית. האם שערתם שהפתרון למצוקת האחסון נמצא בהישג ידכם?

מתאים גם עבור מתנות לעובדים

מחפשים הברקה עבור מתנות לעובדים? מעוניינים להעניק מתנה שלא תישכח? שקיות ואקום זו מתנה לא יקרה בכלל, אך היא מתקבלת אצל כולם בשמחה רבה. רכשו לעובדים שלכם שקיות ואקום והם יודו לכם על הרווח שהכנסתם להם לבית! כי בעזרת שקיות אלו קל ונוח לארגן ולאחסן את מוצרי החורף בבית, בצורה יעילה ונקייה ככל האפשר. כך תעמידו את המוצרים הנפוחים על מקומם ותגדירו מחדש את שטח האחסון שלהם בבית.